Jak zabezpieczamy rośliny przed zimnem? Sprawdź teraz →

AKTUALNIE REKRUTUJEMY NA STANOWISKA:

Menadżer produktu Specjalista ds. roślin egzotycznych

Przewidywany zakres obowiązków:

  • Wsparcie merytoryczne działu sprzedaży, porad, reklamacji, magazynu, zaopatrzenia, produkcji
  • Tworzenie i redakcja treści branżowych: artykuły tematyczne, treści edukacyjne, scenariusze do filmów instruktażowych, opisy produktów
  • Monitoring rynku w branży roślin egzotycznych i trendów wnętrzarskich
  • Moderacja grup w portalach społecznościowych oraz komentarzy do artykułów blogowych
  • Tworzenie treści wizualnych na potrzeby kanałów komunikacji; m.in. Facebook, Instagram, Linkedin, TikTok, Youtube (występowanie w roli eksperta)
  • Prowadzenie badań w zakresie uprawy w dziale innowacji

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, mile widziany stopień naukowy
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe związane z botaniką, architekturą krajobrazu, biologią lub dziedzinami pokrewnymi
  • Szeroka wiedza teoretyczna na temat roślin domowych, różnych metod uprawy, szkodników, fitopatologii, trendów w dziedzinie roślin egzotycznych, itd.
  • Analityczne myślenie i umiejętność szybkiego researchu danych oraz tworzenia podstawowych metodologii badawczych dla zleconych zagadnień
  • Mile widziana znajomość zasad tworzenia contentu zgodnego z zasadami SEO
  • Pro-aktywność, kreatywność, innowacyjność, zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania
  • Komunikatywność, otwartość oraz umiejętność pracy w zespole
  • Chęć dalszego rozwoju i zgłębiania wiedzy teoretycznej oraz praktycznej w dziedzinie uprawy roślin

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Nowoczesne biuro oraz pracę stacjonarną
  • Wynagrodzenie dopasowane do kompetencji oraz doświadczenia
  • Ciekawą pracę w największym w Polsce sklepie internetowym z roślinami
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i koleżeńskie podejście do współpracy
  • Możliwości ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

 Aplikacje prosimy składać tutaj

Starszy specjalista/ka ds. marketingu e-commerce

Twój zakres obowiązków

  • Współorganizacja kampanii marketingowych, inspiracyjnych i sprzedażowych marki Zielony Parapet
  • Kreowanie działań związanych z budową wizerunku firmy oraz marek własnych Zielony Parapet
  • Analiza rynku i konkurencji, identyfikacja grup docelowych w celu dopasowania najlepszych działań komunikacyjnych
  • Współpraca przy optymalizacji treści na karcie produktu, listingach, testy UX
  • Opracowywanie koncepcyjne/współtworzenie contentu m.in. artykułów, filmów, postów SM, newslettera i poradników o tematyce roślin domowych
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań usprawniających kreację wizerunku firmy w sieci, na grupach i forach tematycznych, eventach branżowych
  • Współpraca z agencją SEM, SEO, wydawcami, afiliantami, redakcjami
  • Ścisła współpraca z grafikiem, specjalistami ds. contentu, product managerem, działem handlowym, poradami i customer service
  • Analizowanie ścieżki zakupowej klienta, danych e-commerce w GA, PrestaShop
  • Bieżąca analiza efektywności prowadzonych działań i opracowywanie podsumowań
  • Realizacja pozostałych działań z obszaru komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej
  • Pomoc w bieżącym zarządzaniu ofertą, informacjami na temat nowości produktowych oraz komunikacją marketingową na stronie sklepu
  • Dbanie o zachowanie spójności komunikacji marki Zielony Parapet we wszystkich kanałach marketingowych

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w marketingu branży e-commerce
  • Średniozaawansowana znajomość narzędzi analitycznych, w tym Google Analytics, Google Keyword Planner, Senuto, Mailchimp, Brand24, Squarelovin lub pokrewne
  • Kreatywny umysł oraz umiejętność wyciągania wniosków
  • Doświadczenie we współpracy z mediami i influencerami, umiejętności negocjacyjne
  • Doświadczenie w analizie ścieżki zakupowej klienta, budowania lejków marketingowych
  • Samodzielność w realizacji działań
  • Sumienność i dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole i otwartość na feedback
  • Zainteresowania tematyką wnętrzarską, roślin domowych
  • Doskonała znajomość zasad języka polskiego, SEO
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość dowolnych CMS’ów

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro oraz możliwość pracy w systemie hybrydowym 3+2
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi

Specjalista/ka ds. content marketingu i SEO

  • Budowanie angażującej komunikacji marki Zielony Parapet na grupach tematycznych, a także w wiadomościach prywatnych i dyskusjach na SM
  • Pisanie artykułów oraz tworzenie innych dłuższych i krótszych treści content marketingowych m.in. na bloga, social media, newsletter, pod wideo, mailing, reklamę w internecie, kampanie marketingowe oraz optymalizacja treści zgodnie z zasadami SEO
  • Monitorowanie i raportowanie kluczowych wskaźników efektywności content marketingu i zachowań społeczności w grupach tematycznych
  • Współpraca innymi członkami zespołu i zewnętrznymi podwykonawcami nad wspólnymi projektami marketingowymi

Wymagane kompetencje

  • Posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w SEO, content marketingu, moderacji i/lub e-commerce
  • Znasz zasady związane z optymalizacją treści na stronach internetowych i pozycjonowania
  • Znasz narzędzia SEO takie jak Google Search Console, Senuto, Semrush, Ahrefs, Screaming Frog i pokrewne
  • Posiadasz doskonałą znajomość zasad pisowni i ortografii języka polskiego
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu moderacji w kanałach social media i na forach tematycznych
  • Jesteś zorientowany na klienta oraz masz dobrą znajomość jego praw i obowiązków w Internecie/e-commerce

Mile widziane

  • Zainteresowanie tematyką roślin domowych

  • Możliwość pracy zdalnej z cyklicznym pojawianiem się w biurze w Bzinicy Nowej

 Aplikacje prosimy składać tutaj

NIE ZNALAZŁEŚ OFERTY PRACY, KTÓRA CIĘ INTERESUJE?

Prześlij swoje CV tutaj: kariera@zielony-parapet.pl