Jak chronimy rośliny przed chłodem? Bezpieczna wysyłka z ogrzewaczem  Sprawdź

Philodendron 'Yellow Saw' Filodendron

Cena: 39,99 zł


2-A-06-04606-NA-K3

Nowy produkt

Produkt jest obecnie wyprzedany.

Możesz zapisać się na automatyczne powiadomienie mailowe o dostępności produktu podając adres mailowy w poniższym polu (jeśli jesteś zalogowany, nie musisz podawać adresu). Podany przez Ciebie adres mailowy będzie użyty wyłącznie w celu powiadomienia o dostępności tego produktu.

Polityką Prywatności

Powiadom mnie

Pytanie o Produkt

Philodendron 'Yellow Saw' Filodendron

Kolekcjonerski filodendron o limonkowo - żółtych liściach z powcinanymi brzegami jak ostrze piły. Zachwyca niepowtarzalnym ubarwieniem i kształtem liści.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Anuluj albo 

Zamówienia można złożyć telefonicznie lub mailowo: 600 584 660 lub sklep[małpa]albamar.pl
Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 250zł
Porady tajniki w uprawie roślin egzotycznych

Więcej informacji

Cechy

Opinie

Zdjęcia wysyłanych roślin

Podobne produkty

Więcej informacji

Filodendron 'Yellow Saw' - (Golden Narrow Escape)

Filodendron 'Yellow Saw' jest unikatową i trudnodostępną odmianą, która swym wyjątkowym wyglądem uszczęśliwi kolekcjonerów i miłośników ciekawych roślin. Ta efektowna kuzynka zielonolistnego filodendrona ‘Saw’ oszałamia drapieżnym kształtem i energetyzującym ubarwieniem liści. Przypominają one szerokie, wydłużone i precyzyjnie powcinane ostrza piły, a przy tym wyróżniają się jaskrawą, równie ostrą, limonkowo - żółtą barwą. Młode liście są początkowo wąskie i całobrzegie, a z wiekiem blaszka liściowa się poszerza, wydłuża i pojawiają się charakterystyczne, wyraziste wcięcia brzegów, kojarzące się z zębami piły. Już u najmłodszych okazów liście zachwycają pięknym, eleganckim połyskiem oraz krzykliwą barwą. Filodendron 'Yellow Saw' to wyrazista i pełna temperamentu żywa ozdoba wnętrz, która pobudzi wzrok i doda pozytywnej energii. Warto pamiętać, że filodendron jest rośliną toksyczną dla zwierząt domowych.

Filodendron 'Yellow Saw' - walory:

  • atrakcyjny kształt liści jak piła z powcinanymi brzegami
  • limonkowo - żółte ubarwienie
  • tropikalna ozdoba
  • jaskrawy akcent we wnętrzach
  • odmiana kolekcjonerska

Philodendron 'Yellow Saw' - uprawa (pielęgnacja):

Philodendron jest rośliną mało wymagającą i łatwą w uprawie. Preferuje stanowisko delikatnie zacienione z pośrednim światłem słonecznym. Najlepsza dla niego będzie temperatura od 18 do 25 stopni Celsjusza. Należy unikać przeciągów oraz utrzymywać stale wilgotną glebę. Odpowiednim podłożem jest podłoże uniwersalne Zielonego Parapetu lub podłoże specjalistyczne SERAMIS®. Filodendrony preferują wysoką wilgotność powietrza około 70%. Roślinę od wiosny do jesieni warto zasilić raz na dwa tygodnie nawozem do roślin zielonych.

Jasne punkty na liściach, ze skroploną rosą to miodniki. Więcej o tym fascynującym zjawisku przeczytasz tutaj.

Zdjęcia wysyłanych roślin

Kliknij, aby powiększyć

Opis

Miejsce/stanowisko rozproszone światło
Docelowa wysokość 50-100 cm
Wymagania wodne średnie
Kolor liści żółty
Trudność uprawy dla amatorów
Pokrój kępiasty
Kategoria odporności na chłód I -Szczegóły w zakładce WYSYŁKA

Recenzje

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Philodendron 'Yellow Saw' Filodendron

Philodendron 'Yellow Saw' Filodendron

Kolekcjonerski filodendron o limonkowo - żółtych liściach z powcinanymi brzegami jak ostrze piły. Zachwyca niepowtarzalnym ubarwieniem i kształtem liści.

Zdjęcia wysyłanych roślin

Zdjęcia wysyłanych roślin

Kliknij, aby powiększyć

Podobne produkty

Jak zabezpieczamy rośliny przed chłodem w sezonie zimowym?

Paczka z roślinami wypełniana jest papierowymi materiałami o różnej gradacji, które izolują delikatną zwartość przesyłki od chłodu przenikającego z otoczenia. Przy temperaturach poniżej 0°do przesyłek z roślinami dodajemy tzw. heatpack (ogrzewacz) wytwarzający ciepło. Podnosi on  temperaturę wewnątrz paczki i chroni roślinę przez przemarznięciem. Ilość ogrzewaczy dostosowana jest  odpowiednio do kubatury przesyłki.

  • Przy dodatnich temperaturach zaizolujemy roślinę przed chłodem ekologicznym materiałem.
  • W zakresie temperatur 0 do -10°C zastosujemy izolację przed chłodem oraz dodamy ogrzewacz wytwarzający ciepło wewnątrz paczki.
  • Podczas mroźnych dni oraz przy temperaturze poniżej -10°C wstrzymujemy wysyłkę i czekamy na poprawę warunków atmosferycznych. Czas realizacji zostaje wówczas wydłużony.

seramis.jpg