Bezpieczna wysyłka roślin w okresie zimowym? TAK ale tylko z ogrzewaczem! Sprawdź

Podpora do roślin pnących, MONSTERA - czarna

Cena: 39,99 zł


Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Ta cena jest najniższa

4-D-24-04664-SŚ-CZ

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!


B B

Pytanie o Produkt

Podpora do roślin pnących, MONSTERA - czarna

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Anuluj albo 

Zamówienia można złożyć telefonicznie lub mailowo: 600 584 660 lub sklep[małpa]albamar.pl
Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 250zł
Porady tajniki w uprawie roślin egzotycznych

Więcej informacji

Cechy

Opinie

Podobne produkty

Więcej informacji

Podpórka do kwiatów w kształcie liścia Monstery 

Minimalistyczna forma drabinki do roślin doniczkowych w kształcie liścia Monstery. Prosta forma sprawia, że podpora stanowić będzie idealne tło dla roślin pnących. Przede wszystkim doskonale sprawdzi się w roli wsparcia dla świeżo ukorzenionej sadzonki lub nieco starszej rośliny doniczkowej. Atrakcyjnie prowadzone mogą być za pomocą podpórki takie pnące rośliny domowe jak: monstera Adansona , epipremnum pinnatum, filodendrony pnące, np. Philodendron scandens 'Micans' i Philodendron scandens 'Lemon Lime'Hoya carnosa 'Krimson Queen' kończąc na wszystkich rodzajach bluszczy, np.: Hedera helix 'Wonder'.

Nie znalazłeś swojego ulubieńca wśród naszych propozycji? Skomponuj własny zestaw wybierając odpowiednie rośliny pnące i wiszące.

Podpora doskonale będzie komponować się np. z podporą w kształcie korony drzewa - czarną lub białą

Parametry:

  • materiał: polilaktyd
  • wysokość: 39 cm
  • szerokość: 24 cm

Podpory do roślin pnących

Wśród coraz szerszego grona dodatków do roślin wyróżnić należy drabinki i podpory, które umożliwiają wertykalne prowadzenie roślin pnących. Chociaż podpórki powinny być przede wszystkim mocne i wytrzymałe, coraz większą uwagę zwracamy na ich formę, która istotnie wpływa na prezencję roślin doniczkowych. To swoista biżuteria kwiatów, a każdy pasjonat roślin domowych chce oczywiście, aby prezentowały się one atrakcyjnie! Nowoczesne podpory do roślin pnących o florystycznych kształtach nie odciągną uwagi od samych roślin, a z pewnością będą dla nich solidnym wsparciem.

Drabinka do roślin domowych. Druk 3D

Oryginalne podpory do prywatnej dżungli formowane są z wykorzystaniem technologii 3D, czyli trójwymiarowego druku na podstawie modelu komputerowego. Taki proces tworzenia akcesoriów do roślin egzotycznych daje z pewnością duże możliwości w kreowaniu oryginalnych wzorów. Ale przede wszystkim sam w sobie dodaje niesamowite efekty wizualne, widoczne w detalu drabinek, stając się ozdobą roślin doniczkowych.

Pomysłowe akcesoria do uprawy roślin mają ciekawy design. Do ich stworzenia wykorzystano materiał, o intrygującym skrócie PLA, wykorzystywanym w medycynie i farmacji w postaci np. implantów, czy nici chirurgicznych. To polilaktyd, czyli polikwas mlekowy–biodegradowalny polimer, wytwarzany z kukurydzy i buraków cukrowych. Nie jest więc zatem tak szkodliwy dla środowiska jak zwykły plastik. Na koniec warto wspomnieć, że dostępna barwa podpór to głęboka czerń.

Opis

Wysokość powyżej 30 cm
Kolor czarny
Faktura pół-mat
Materiał inny

Recenzje

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Podpora do roślin pnących, MONSTERA - czarna

Podpora do roślin pnących, MONSTERA - czarna

Podobne produkty

Jak zabezpieczamy rośliny przed chłodem w sezonie zimowym?

Paczka z roślinami wypełniana jest papierowymi materiałami o różnej gradacji, które izolują delikatną zwartość przesyłki od chłodu przenikającego z otoczenia. Przy temperaturach poniżej 0°do przesyłek z roślinami dodajemy tzw. heatpack (ogrzewacz) wytwarzający ciepło. Podnosi on temperaturę wewnątrz paczki i chroni roślinę przez przemarznięciem. Ilość ogrzewaczy dostosowana jest odpowiednio do kubatury przesyłki.

  • Przy dodatnich temperaturach zaizolujemy roślinę przed chłodem ekologicznym materiałem.
  • W zakresie temperatur 0 do -10°C zastosujemy izolację przed chłodem oraz dodamy ogrzewacz wytwarzający ciepło wewnątrz paczki.
  • Podczas mroźnych dni oraz przy temperaturze poniżej -10°C wstrzymujemy wysyłkę i czekamy na poprawę warunków atmosferycznych. Czas realizacji zostaje wówczas wydłużony.