Czas realizacji zamówienia to aktualnie 5-7 dni. Brak możliwości modyfikacji zamówień!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Sansevieria 'Comet Green Parrot'

Cena: 24,99 zł

2-B-09-01837-NA-K3

Nowy produkt

Produkt jest obecnie wyprzedany.

Możesz zapisać się na automatyczne powiadomienie mailowe o dostępności produktu podając adres mailowy w poniższym polu (jeśli jesteś zalogowany, nie musisz podawać adresu). Podany przez Ciebie adres mailowy będzie użyty wyłącznie w celu powiadomienia o dostępności tego produktu.

Polityką Prywatności

Powiadom mnie

Pytanie o Produkt

Sansevieria 'Comet Green Parrot'

Ulistnienie tej odmiany zebrane jest w gęste, pionowe kępy o nastroszonym wizerunku. Subtelną, platynową kolorystykę przełamują liczne, zielone akcenty. 

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Anuluj albo 

Zamówienia można złożyć telefonicznie lub mailowo: 600 584 660 lub sklep[małpa]albamar.pl
Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 250zł
Rabat 5% na wszystko

Więcej informacji

Cechy

Opinie

Więcej informacji

Sansevieria 'Comet Green Parrot'

Gęsta, wąskolistna odmiana sasnevierii o regularnej i sztywnej posturze. Szablaste liście są dość wąskie i subtelnie zakrzywione wzdłuż pionowej osi. Zwężając się ku końcowi przybierają łudkowaty kształt. Ulistnienie zebrane jest w gęste, pionowe kępy o nastroszonym wizerunku. Subtelny, platynowy kolor wraz z delikatnym połyskiem zdaje się być zaskakującym przełamaniem dla jej zdecydowanej i sztywnej sylwetki. Urozmaiceniem urody 'Comet Green Parrot' są poprzeczne zielone prążki pojawiające się na liściach z różnym natężeniem. Czasem rysują one zdecydowane prostopadłe linie, innym razem są jedynie marmurowym akcentem. Zieleń pojawia się też na brzegach liści subtelnie podkreślając ich linie brzegowe. Bujne, gęste kępy osiągają wysokość 30-40 cm.

Walory Sansevierii 'Comet Green Parrot':

  • pionowy układ liści
  • subtelna, platynowa kolorystyka
  • gęste ulistnienie tworzy, zwarte, kompaktowe kępy
  • prążkowe zielone wzory poprzeczne do linii liści
  • mało wymagająca uprawa i pielęgnacja
  • roślina niezwykle odporna i tolerancyjna

Wymagania sansevierii :

Sansevieria jest  rośliną niewymagającą, łatwą w uprawie oraz odporną na suszę. Najodpowiedniejsze będzie dla niej stanowisko jasne z rozproszonym światłem lub pół cieniste. Sansevieria nie toleruje nadmiaru wody, dlatego najlepiej zapewnić jej odpowiedni drenaż. Podłoże powinno być dość żyzne, próchnicze, przepuszczalne. Odpowiednim podłożem dla sansewierii jest podłoże dla sukulentów i kaktusów Zielonego Parapetu. Roślinę podlewamy dopiero w momencie, gdy ziemia jest zupełnie przesuszona. Zasilamy płynnym nawozem wieloskładnikowym co 3-4 tygodnie. Warto pamiętać, że sansevieria wybaczy nam każde zaniedbanie, poza zalaniem nadmierną ilością wody. Świetnie zniesie niedobór wody, nawozu, światła oraz zbyt ciasną donicę nawet przez długie tygodnie.

Oferujemy sadzonkę w doniczce średnicy 9 cm. Wysokość rośliny wraz z doniczką to ok. 20-25 cm. Poniżej znajduje się zdjęcie przykładowej sadzonki.  

                                     

    Sanseveira Mini Rocket

Opis

Miejsce/stanowiskojasne lub ocienione
Docelowa wysokość50-100 cm
Wymagania wodneniskie
Kolor liścizielony
Kolor kwiatówbiały
Trudność uprawydla amatorów
Pokrójkępiasty
Kategoria odporności na chłódI -Szczegóły w zakładce WYSYŁKA

Recenzje

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Sansevieria 'Comet Green Parrot'

Sansevieria 'Comet Green Parrot'

Ulistnienie tej odmiany zebrane jest w gęste, pionowe kępy o nastroszonym wizerunku. Subtelną, platynową kolorystykę przełamują liczne, zielone akcenty. 

 snowflake-512.png 

Wysyłka roślin w okresie jesienno-zimowym 

Jak zabezpieczamy rośliny przed zimnem?

Rośliny otulamy piankowym wypełnieniem izolującym przed wnikaniem chłodu. W przypadku spadków temperatur poniżej 0 st. C do paczki z wrażliwymi roślinami dodajemy specjalną saszetkę z substancją chemiczną wytwarzającą ciepło w pudełku i podnoszącą temperaturę wewnątrz paczki (tzw heatpack). Koszt heatpacka jest wliczony w średnią cenę przesyłek w okresie zimowym. Dodatkowo paczka z roślinami izolowana jest wewnątrz wypełnieniem z włóknistej pianki, która izoluje zawartość od chłodu wnikającego z zewnątrz. 

W jaki sposób dobieramy sposób zabezpieczenia roślin o różnej wrażliwości roślin na chłód? O tym przeczytasz tutaj

seramis.jpg

Inni kupili również:

Poniższe produkty kupiono razem z tym produktem