Bezpieczna wysyłka roślin w okresie zimowym  Sprawdź

Syngonium 'Mango Lime'

Cena: 39,99 zł


Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach:

Ta cena jest najniższa

2-B-12-03409-NA-K2

Nowy produkt

Produkt jest obecnie wyprzedany.

Możesz zapisać się na automatyczne powiadomienie mailowe o dostępności produktu podając adres mailowy w poniższym polu (jeśli jesteś zalogowany, nie musisz podawać adresu). Podany przez Ciebie adres mailowy będzie użyty wyłącznie w celu powiadomienia o dostępności tego produktu.

Polityką Prywatności

Powiadom mnie

Pytanie o Produkt

Syngonium 'Mango Lime'

Dzięki burzy limonkowo-różowych liści Syngonium ‘Mango Lime’ rozświetli salon, sypialnię, czy pokój dziecka. To niewymagająca zroślicha odpowiednia dla początkujących.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Anuluj albo 

Zamówienia można złożyć telefonicznie lub mailowo: 600 584 660 lub sklep[małpa]albamar.pl
Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 250zł
Porady tajniki w uprawie roślin egzotycznych

Więcej informacji

Cechy

Opinie

Zdjęcia wysyłanych roślin

Podobne produkty

Więcej informacji

Zroślicha 'Mango Lime' - limonkowy kolor liści

Soczysta zieleń przełamana różowym akcentem? Syngonium ‘Mango Lime’ łączy jedno i drugie! To wyjątkowo urodziwa odmiana zroślichy o soczyście limonkowych liściach. Nasycona kolorystyka sprawia, że to Syngonium ożywi każde wnętrze. Rozmieszczenie barw zieleni i kremu zaskakuje z każdym kolejnym przyrostem. Dodatkowo, przez środek blaszki biegnie różowy nerw, który rozchodzi się pierzaście cieńszymi pasmami na boki liścia. W naturze Syngonia zamieszkują równikowe lasy tropikalne, gdzie wspinają się po wysokich drzewach, zmierzając prosto w stronę słońca. Dzięki temu Syngonium ‘Mango Lime’ pozostawia nam dowolność uprawy – może być prowadzone na paliku lub zwisać w dół np. z podwieszanej doniczki. Roślina ta zaspokoi też upodobania zwolenników kępiastego pokroju roślin – wystarczy bowiem regularnie przycinać pędy Syngonium, żeby uzyskać bardziej zwartą budowę. Nasycenie jego wybarwienia zależy w dużej mierze od dostępu do światła słonecznego; im więcej słońca, tym bardziej żywe kolory. Należy jednak mieć na uwadze, że Syngonium ma delikatne liście i nie może być wystawione na działanie mocnych, południowych promieni słonecznych, ponieważ grozi mu poparzenie. Syngonium ‘Mango Lime’ poleca się dla początkujących miłośników roślin, ponieważ rośnie szybko, a jego uprawa nie jest problematyczna.

Walory zroślichy ‘Mango Lime’ :

  • każdy liść zaskakuje innym rozmieszczeniem barw
  • pokrój można modyfikować według upodobań
  • egzotyczny wygląd
  • wesołe, intensywne kolory liści
  • bezproblemowa uprawa

Wymagania zroślichy

Zdjęcia wysyłanych roślin

Kliknij, aby powiększyć

Opis

Miejsce/stanowisko rozproszone światło
Docelowa wysokość powyżej 100 cm
Wymagania wodne średnie
Kolor liści żółty
Trudność uprawy dla amatorów
Pokrój pnący lub wiszący
Kategoria odporności na chłód G -Szczegóły w zakładce WYSYŁKA

Recenzje

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Syngonium 'Mango Lime'

Syngonium 'Mango Lime'

Dzięki burzy limonkowo-różowych liści Syngonium ‘Mango Lime’ rozświetli salon, sypialnię, czy pokój dziecka. To niewymagająca zroślicha odpowiednia dla początkujących.

Zdjęcia wysyłanych roślin

Zdjęcia wysyłanych roślin

Kliknij, aby powiększyć

Podobne produkty

Jak zabezpieczamy rośliny przed chłodem w sezonie zimowym?

Paczka z roślinami wypełniana jest papierowymi materiałami o różnej gradacji, które izolują delikatną zwartość przesyłki od chłodu przenikającego z otoczenia. Przy temperaturach poniżej 0°do przesyłek z roślinami dodajemy tzw. heatpack (ogrzewacz) wytwarzający ciepło. Podnosi on  temperaturę wewnątrz paczki i chroni roślinę przez przemarznięciem. Ilość ogrzewaczy dostosowana jest  odpowiednio do kubatury przesyłki.

  • Przy dodatnich temperaturach zaizolujemy roślinę przed chłodem ekologicznym materiałem.
  • W zakresie temperatur 0 do -10°C zastosujemy izolację przed chłodem oraz dodamy ogrzewacz wytwarzający ciepło wewnątrz paczki.
  • Podczas mroźnych dni oraz przy temperaturze poniżej -10°C wstrzymujemy wysyłkę i czekamy na poprawę warunków atmosferycznych. Czas realizacji zostaje wówczas wydłużony.

seramis.jpg