Uwaga! Ze względu na dużą ilość zamówień czas realizacji to obecnie około 1 tygodzień (5-7 dni roboczych)! Dostawy zagraniczne oraz możliwość rejestracji dla innych krajów niż Polska są okresowo zablokowane. International deliveries and registrations are temporary blocked.  SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Philodendron 'Moonlight'

Cena: 139,99 zł

199,99 zł brutto

-60,00 zł

2-B-15-01229-NA-K4

Nowy produkt


B B

Pytanie o Produkt

Philodendron 'Moonlight'

Unikatowy filodendron o intensywnie wybarwionych liściach w kolorach od fluorescencyjnej limonkowej zieleni do soczystej żółci. Cechuje go krzewiasty i zwarty pokrój. Roślina kolekcjonerska.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Anuluj albo 

Zamówienia można złożyć telefonicznie lub mailowo: 600 584 660 lub sklep[małpa]albamar.pl
Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 250zł
Rabat 5% na wszystko

Więcej informacji

Cechy

Opinie

Więcej informacji

Filodendron 'Moonlight' 

Philodendron 'Moonlight' jest fantastyczną rośliną, która rozświetla swą fluorescencyjną zielenią każde wnętrze. Tworzy efektowny jasny kontrast na tle ciemniejszej zieleni innych roślin. Z daleka przyciąga wzrok jaskrawą barwą i zachwyca dużymi błyszczącymi liśćmi. Najjaśniejsze są nowo rozwijające się liście w jasnym żółto-limonkowym kolorze. Z wiekiem liście stają się ciemniejsze, grubsze i mają wyraźniej wyżłobione nerwy. Dodatkową zaletą filodendrona 'Moonlight' jest niski wzrost i zwarty, krzewiasty pokrój. Mimo niewielkich jak na filodendrona rozmiarów, posiada duże sercowate liście i tworzy zwartą, ogromna masę jaskrawej, energetyzującej zieleni. Ogonki liściowe są zaróżowione. W sprzyjających warunkach uprawy może zakwitnąć typowym dla roślin obrazkowatych, kolbiastym kwiatem z różową okrywą. Gratka dla kolekcjonerów!

Walory filodendrona 'Moonlight':

  • duże, błyszczące liście
  • atrakcyjne jaskrawe ubarwienie
  • zmienność kolorystyczna liści
  • zwarty pokrój
  • kolorowy akcent we wnętrzu
  • niewielkie wymagania

Wymagania:

Filodendron 'Moonlight' preferuje ciepłe stanowiska o temperaturze 18-25°C z rozproszonym światłem słonecznym lub delikatnie zacienione. Jako roślina pnąca, najefektowniej rośnie uprawiana przy podporze. Preferuje dobrze przepuszczalną i stale wilgotną glebę, jednak wierzchnia warstwa podłoża powinna lekko przeschnąć między kolejnymi podlewaniami. Roślinę warto zasilić raz na dwa tygodnie nawozem do zielonych roślin doniczkowych zgodnie z zaleceniami producenta. Należy regularnie zraszać liście wodą.

Oferujemy sadzonkę w doniczce o średnicy 15 cm. Wysokość sadzonki mierzona wraz z doniczką to około 25-30 cm. Poniżej znajduje się zdjęcie przykładowej sadzonki. 

zdjęcie sadzonki philodendron royal queen

Opis

Miejsce/stanowiskorozproszone światło
Docelowa wysokośćpowyżej 100 cm
Wymagania wodneśrednie
Kolor liścizielony
Trudność uprawydla amatorów
Pokrójpnący lub wiszący
Kategoria odporności na chłódH -Szczegóły w zakładce WYSYŁKA

Recenzje

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Philodendron 'Moonlight'

Philodendron 'Moonlight'

Unikatowy filodendron o intensywnie wybarwionych liściach w kolorach od fluorescencyjnej limonkowej zieleni do soczystej żółci. Cechuje go krzewiasty i zwarty pokrój. Roślina kolekcjonerska.

Czas realizacji zamówienia to obecnie około 1 tydzień (5-7 dni roboczych)!

PRZYDATNE INFORMACJE

Czas realizacji jest niezmienny

Długi czas realizacji wynika z bardzo dużej ilości zamówień oraz wszechobecnych trudności wynikających ze stanu pandemii. Niestety nie jesteśmy w stanie spełniać próśb o skrócenie czasu realizacji ze względu na kolejność i sprawiedliwość wobec Klientów, którzy złożyli zamówienie przed Tobą! Jeśli Twoje zamówienie uda się wysłać wcześniej, otrzymasz powiadomienie mailowe.

Prosimy o cierpliwość! 

Jeśli nie minął jeszcze deklarowany czas realizacji, prosimy o nie zadawanie pytań o termin realizacji i status zamówienia. Przyspieszy nam to proces odpowiedzi na wiadomości w innych sprawach, a infolinia rzadziej będzie zajęta! Aktualny status zamówienia można zawsze sprawdzić na stronie, do której link prześlemy w mailu po zakupie.

Złożone zamówienia traktujemy jako ostateczne!

Przemyśl swoje zakupy przed zatwierdzeniem zamówienia. Chcemy, aby nasza obsługa mogła poświęcić całą swoją uwagę na sprawną obsługę Klienta, dopilnowanie jakości wysyłanych produktów oraz bezpieczne pakowanie. W związku z tym po złożeniu zamówienia nie ma możliwości jego modyfikacji i dodawania kolejnych produktów. Niestety przy dużej ilości zamówień wydłuża to proces realizacji i powoduje duże komplikacje, które nie ułatwiają nam pracy w tym trudnym okresie.

Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość oraz przepraszamy za niedogodności!

Inni kupili również:

Poniższe produkty kupiono razem z tym produktem