Jak chronimy rośliny przed chłodem? Bezpieczna wysyłka z ogrzewaczem  Sprawdź

Uchwyt metalowy na doniczkę GHOST - GUTO

Cena: 59,99 zł


Nowy produktB B

Pytanie o Produkt

Uchwyt metalowy na doniczkę GHOST - GUTO

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Anuluj albo 

Zamówienia można złożyć telefonicznie lub mailowo: 600 584 660 lub sklep[małpa]albamar.pl
Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 250zł
Porady tajniki w uprawie roślin egzotycznych

Więcej informacji

Cechy

Opinie

Podobne produkty

Więcej informacji

Potholder do zamontowania na panelu ściennym GUTO

Stalowy uchwyt na osłonkę ma dyskretną formę, która pozwala na wyeksponowanie rośliny, nie odwracając od niej uwagi. Doniczka zabezpieczona jest przed upadkiem specjalnym hakiem, który regulować można w zależności od wysokości doniczki. Metal malowany proszkowo stanowi solidną konstrukcję odporną na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Wyprofilowane zaczepy umożliwiają łatwy montaż na panelu ściennym GUTO, bez obaw o stabilność rośliny. Możliwość zamontowania uchwytu na pięciu wysokościach i jego przesunięcia względem szerokości panelu, daje komfort użytkowania i swobodę aranżacji.

Uchwyt dostępny w dwóch barwach: czarnej oraz białej. W skład opakowania wchodzi jeden uchwyt typu GHOST. Produkt przeznaczony jest do zawieszenia na kwietniku ściennym GUTO. Zobacz też model uchwytu RING.

Kwietnik GUTO

Stwórz w swoim domu wertykalny ogród!

Bardzo ergonomicznym rozwiązaniem jest kwietnik na ścianę – do zamocowania w dowolnym miejscu w salonie, kuchni, czy sypialni. Ta konstrukcja na zawieszenie osłonek i doniczek rozwiązuje problem braku miejsca w naszych domach i mieszkaniach. To idealne alternatywa dla szczęśliwych posiadaczy czworonogów, które nie zawsze dobrze traktują zielonych lokatorów. Wiszący kwietnik zapewni również brak dostępu dzieci do roślin, w trosce o dobro zarówno jednych jak i drugich. Ponadto green wall umożliwia prezentację roślin na różnych poziomach. To swoista i oryginalna dekoracja naszych wnętrz i miejsce na wyeksponowanie perełek naszych zielonych kolekcji. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest też półka na kwiaty – elegancka i funkcjonalna jednocześnie.

Bestsellerem są obecnie drewniane dodatki we współczesnych wnętrzach. Mogą one nadać pomieszczeniom zarówno modnego, skandynawskiego charakteru jak i podkreślić romantyczny i sielski klimat mieszkań.

Maksymalna wysokość doniczki lub osłonki, zawieszonej za pomocą uchwytu GHOST, wynosi 15,5 cm. Obciążenie uchwytu nie powinno przekraczać 4,5 kg.

Parametry:

  • materiał: stal
  • wymiary: szer. 10cm/ gł. 15 cm/ max. wys. 16 cm

Opis

Średnica 12 -17 cm
Wysokość 15-30 cm
Kolor biały
Materiał metal

Recenzje

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Uchwyt metalowy na doniczkę GHOST - GUTO

Uchwyt metalowy na doniczkę GHOST - GUTO

Podobne produkty

Jak zabezpieczamy rośliny przed chłodem w sezonie zimowym?

Paczka z roślinami wypełniana jest papierowymi materiałami o różnej gradacji, które izolują delikatną zwartość przesyłki od chłodu przenikającego z otoczenia. Przy temperaturach poniżej 0°do przesyłek z roślinami dodajemy tzw. heatpack (ogrzewacz) wytwarzający ciepło. Podnosi on  temperaturę wewnątrz paczki i chroni roślinę przez przemarznięciem. Ilość ogrzewaczy dostosowana jest  odpowiednio do kubatury przesyłki.

  • Przy dodatnich temperaturach zaizolujemy roślinę przed chłodem ekologicznym materiałem.
  • W zakresie temperatur 0 do -10°C zastosujemy izolację przed chłodem oraz dodamy ogrzewacz wytwarzający ciepło wewnątrz paczki.
  • Podczas mroźnych dni oraz przy temperaturze poniżej -10°C wstrzymujemy wysyłkę i czekamy na poprawę warunków atmosferycznych. Czas realizacji zostaje wówczas wydłużony.

seramis.jpg