Drodzy Klienci, informujemy, że w dniach od 28 do 31 maja wystąpią zmiany w dostawach Waszych zamówień. 29.05 oraz 31.05 realizujemy wysyłkę akcesoriów i podłoży. Od 3.06 realizujemy wysyłkę wszystkich produktów zgodnie z kolejnością złożonych zamówień.

Podłoża marki Zielony Parapet

koszt_wysylki.jpg

Najczęściej kupowane

 • Podłoże uniwersalne BIGOS Ziemia do kwiatów doniczkowych
  5,49 zł
  Podłoże uniwersalne BIGOS Ziemia do...
  5,49 zł

  Podłoże na bazie kompostu, keramzytu, perlitu, włókien kokosowych, piasku, które zapewni idealny rozwój Twoim roślin doniczkowym.

  Podłoże na bazie kompostu, keramzytu, perlitu, włókien kokosowych, piasku, które zapewni idealny rozwój Twoim roślin doniczkowym.

 • Podłoże dla kaktusów i sukulentów DOKTOR GRUNT
  5,99 zł
  Podłoże dla kaktusów i sukulentów DOKTOR...
  5,99 zł

  Podłoże dla kaktusów i sukulentów DOKTOR GRUNT to gotowa mieszanka specjalnie dobranych składników, które zapewniają odpowiedni balans wody i powietrza korzeniom roślin.

  Podłoże dla kaktusów i sukulentów DOKTOR GRUNT to gotowa mieszanka specjalnie dobranych składników, które zapewniają odpowiedni balans wody i powietrza...

 • Podłoże specjalistyczne dla roślin marantowatych DOKTOR GRUNT
  6,99 zł
  Podłoże dla roślin marantowatych DOKTOR GRUNT
  6,99 zł

  Odkryj dedykowaną linię podłoży do roślin marantowatych od Zielonego Parapetu - Doktor Grunt. Podłoże jest starannie przygotowane, aby spełnić specyficzne potrzeby tych wyjątkowych roślin, zapewniając im idealne warunki wzrostu i rozwoju. Bez względu na odmianę marantowatej rośliny, nasze podłoże zagwarantuje, że będą rozwijały się zdrowo, pięknie i bujnie. 

  Odkryj dedykowaną linię podłoży do roślin marantowatych od Zielonego Parapetu - Doktor Grunt. Podłoże jest starannie przygotowane, aby spełnić specyficzne...

 • Podłoże specjalistyczne dla roślin wilgociolubnych DOKTOR GRUNT
  6,99 zł
  Podłoże dla roślin wilgociolubnych DOKTOR...
  6,99 zł

  Specjalistyczne podłoże Zielonego Parapetu DOKTOR GRUNT dla roślin wilgociolubnych sprawdzi się w uprawie roślin lubiących stały, wysoki poziom wilgoci w podłożu takich jak: skrzydłokwiat, bluszcz, zielistka, gynura, fitonia, niedośpian, bananowiecI wilee innych.

  Specjalistyczne podłoże Zielonego Parapetu DOKTOR GRUNT dla roślin wilgociolubnych sprawdzi się w uprawie roślin lubiących stały, wysoki poziom wilgoci w...

 • Podłoże dla palm, juk, dracen, strelicji – specjalistyczna mieszanka Zielonego Parapetu
  5,99 zł
  Podłoże dla palm, juk, dracen i strelicji...
  5,99 zł

  Podłoże dla palm, juk, dracen, strelicji marki Zielony Parapet to mieszanka specjalnie dobranych składników.  Podłoże o dużej żyzności i wysokiej przepuszczalności, które idealnie nadaje się dla palm, juk, dracen, strelicji, wymagających delikatnej wilgotności i nietolerujących zalegania wody w strefie korzeni. 

  Podłoże dla palm, juk, dracen, strelicji marki Zielony Parapet to mieszanka specjalnie dobranych składników.  Podłoże o dużej żyzności i wysokiej...

 • Podłoże dla paproci domowych DOKTOR GRUNT
  6,99 zł
  Podłoże dla paproci domowych DOKTOR GRUNT
  6,99 zł

  Podłoże dla paproci domowych DOKTOR GRUNT to gotowa mieszanka specjalnie dobranych składników, które zapewniają odpowiedni balans wody i powietrza.

  Podłoże dla paproci domowych DOKTOR GRUNT to gotowa mieszanka specjalnie dobranych składników, które zapewniają odpowiedni balans wody i powietrza.

 • Podłoże dla semi-sukulentów DOKTOR GRUNT
  5,99 zł
  Podłoże dla semi-sukulentów DOKTOR GRUNT
  5,99 zł

  Podłoże dla semi-sukulentów marki Zielony Parapet to mieszanka specjalnie dobranych składników. Podłoże do uprawy semi-sukulentów musi zawierać w sobie dużą ilość frakcji szkieletowych, które umożliwiają szybki odpływ wody oraz cyrkulację powietrza. Przy jednoczesnemu zapewnieniu lekko wilgotnego środowiska - optymalnego do wzrostu semi-sukulentów. 

  Podłoże dla semi-sukulentów marki Zielony Parapet to mieszanka specjalnie dobranych składników. Podłoże do uprawy semi-sukulentów musi zawierać w sobie dużą...

 • Podłoże dla epifitów i storczyków – specjalistyczna mieszanka Zielonego Parapetu
  7,99 zł
  Podłoże dla epifitów i storczyków DOKTOR...
  7,99 zł

  Podłoże specjalistyczne dla epifitów i storczyków DOKTOR GRUNT marki Zielony Parapet to gotowa mieszanka specjalnie dobranych składników dla storczyków, epifitów i niektórych hoi. Podłoże bardzo luźne i mocno przepuszczalne.

  Podłoże specjalistyczne dla epifitów i storczyków DOKTOR GRUNT marki Zielony Parapet to gotowa mieszanka specjalnie dobranych składników dla storczyków,...