Niższe koszty dostawy. Przesyłka już od 15,99 zł!  SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Wysyłka roślin w okresie zimowym. Jak zabezpieczamy przesyłki SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

koszt_wysylki.jpg

Najczęściej kupowane

Doniczki i osłonki

Pasjonaci roślin domowych od dawna doskonale wiedzą, że właściwie dobrana doniczka to podstawa sukcesu w hodowli roślin egzotycznych. Stanowi ona jednocześnie ważny akcent dekoracyjny wnętrza. Doniczka czy osłonka stoi już nie tylko na parapecie, obecnie rośliny doniczkowe dekorują regały, komody, stoliki w naszych mieszkaniach czy przestrzeni biurowej. Rośliny towarzyszą nam w restauracjach, hotelach, sklepach. Dobór idealnej dla rośliny doniczki i osłonki nie zawsze jest łatwy. W sklepach stacjonarnych, kwiaciarniach czy budowlanych centrach handlowych często mamy za duży wybór i brakuje nam czasu, aby przejrzeć całą dostępną ofertę doniczek i osłonek. Początkujący roślinomaniacy skupiają się w pierwszej kolejności na wyglądzie doniczki. Wybieramy w pośpiechu, na oko dobierając rozmiar doniczki czy osłonki. W sklepie internetowym zielony-parapet.pl na spokojnie możesz obejrzeć i porównać wszystkie dostępne modele. W Zielonym Parapecie znajdziesz ogromny wybór doniczek w korzystnych cenach.

Jak dobrać doniczkę roślinie?

Preferencje sposobu rozrastania się korzeni rośliny powinny mieć odzwierciedlenie w odpowiednio dobranej doniczce i osłonce. Sklep zielony-parapet.pl oferuje bardzo duży wybór doniczek i osłonek w różnych rozmiarach i kolorach. Doniczki i osłonki są podzielone na rozmiary. Znajdziesz małą doniczkę dla sukulentów oraz ogromną donicę dla monstery. Przy wyborze osłonki na doniczkę wybierz model o rozmiar większy.
Miłośnicy domowej dżungli mają sprecyzowane gusta i wiedzą, w jakim stylu poszukują nowych doniczek i osłonek. Doniczki z terakoty są propozycją dla miłośników roślin, ceniących naturalne materiały. Ważnym atutem doniczek i podstawek z terakoty (gliny) jest ich niska cena. Rośliny w nowoczesnych wnętrzach, biurach czy hotelach doskonale prezentują się w betonowych osłonkach lub wysokich donicach. Ostatnim hitem wśród doniczek jest osłonka w kształcie głowy. Doniczka głowa to najczęściej wybierany produkt wśród akcesoriów do roślin. Warto zobaczyć także doniczki na nóżkach, które eksponują perły w roślinnej kolekcji. Rośliny egzotyczne to także cała masa gatunków pnących i wiszących, które potrzebują doniczek wiszących. Rośliny kaudyczne (kaudeks) preferują niskie doniczki z otworem odpływowym. Te i wiele innych doniczek i osłonek czekają na Ciebie w sklepie zielony-parapet.pl. Możesz przejrzeć je w dowolnej porze dnia czy nowy w wygodnym fotelu, bez wychodzenia z domu. Wyślemy je do Ciebie starannie zabezpieczone do podróży. Mamy doświadczenie w zabezpieczaniu doniczek i osłonek.