40 roślin z rabatem!SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Bon podarunkowy

koszt_wysylki.jpg

Najczęściej kupowane

 • Bon podarunkowy (na dowolną kwotę)
  10,00 zł
  Bon podarunkowy (na dowolną kwotę)
  10,00 zł

  Bon podarunkowy może rozwiązać Twój problem jeśli szukasz pomysłu na prezent dla kogoś kto lubi Kwiaty, jest entuzjastą przyrody ożywionej lub urządza swoje mieszkanie, w którym brakuje jeszcze zieleni! Oferowany bon podarunkowy jest ważny przez 12 miesięcy i możesz wybrać dowolną kwotę jego wartości!

  Bon podarunkowy może rozwiązać Twój problem jeśli szukasz pomysłu na prezent dla kogoś kto lubi Kwiaty, jest entuzjastą przyrody ożywionej lub urządza swoje...

 • Karta okolicznościowa "Monstera"
  3,50 zł
  Kartka okolicznościowa "Monstera"
  3,50 zł

  Kartka okolicznościowa, którą możesz dodać do przesyłki. Rośliny to idealny pomysł na prezent. Możecie być pewni, że nie wyjdą z mody!  Wybierz jeden z wariantów i ciesz się zaskoczeniem drugiej osoby! Kartka okolicznościowa z napisem „najlepsze życzenia”  wykonana jest z największą starannością, na śliskim papierze, z połyskującymi elementami co wyróżnia...

  Kartka okolicznościowa, którą możesz dodać do przesyłki. Rośliny to idealny pomysł na prezent. Możecie być pewni, że nie wyjdą z mody!  Wybierz jeden z...

Bon podarunkowy

Bon podarunkowy to uniwersalny prezent, idealne rozwiązanie prezentowe na każdą okoliczność. Dzięki jego uniwersalności, nie musimy się obawiać, że kupiony przez nas prezent nie przypadnie do gustu. Sklep internetowy Zielony Parapet stworzył specjalne bony podarunkowe na dowolną kwotę, tak aby każdy mógł się zmieścić w swoim budżecie. Rośliny doniczkowe od dawna zdobią nasze mieszkania. Trendy w uprawie stale się zmieniają, na bieżąco wprowadzamy nowości na naszą stronę, aby najbardziej wymagający kolekcjoner znalazł w naszym asortymencie coś dla siebie. Sklep internetowy Zielony Parapet prowadzi sprzedaż roślin egzotycznych, które zachwycają swoim kształtem i ubarwieniem. Bon możesz również przeznaczyć na zakup: doniczek, osłonek, podłoża do roślin i kwiatów, nawozów, książek o uprawie i pielęgnacji roślin.

Bon podarunkowy - prezent dla każdego.

W ciągu roku jest ponad 10 dni świątecznych, na które bon podarunkowy będzie idealnym rozwiązaniem. Walentynki. Rośliny mają znaczenie sensualne, idealnym oraz nowoczesnym prezentem aby pokazać swojej drugiej połówce naszą miłość są kwiaty. Nasze rośliny doniczkowe wyróżniają się egzotyczną urodą oraz nietuzinkowym kształtem.

Prezent na Dzień Matki: wyjątkowe święto na które, co roku większość mam na świecie dostaje kwiaty, aby urozmaicić ten dzień wystarczy zakupić bon podarunkowy, dzięki czemu nasza mama wybierze sobie roślinkę idealnie pasującą do mieszkania, a my będziemy mieli pewność, że prezent spełnił jej oczekiwania.

Dzień Kobiet: aby pokazać swojej ukochanej jak ją kochasz, wystarczy aby poczuła się wyjątkowa oraz jedyna swoim rodzaju, tak jak nasze unikatowe i trudno dostępne rośliny. Kupując voucher podarunkowy, będziesz miał pewność, że zawsze będzie zadowolona.

Dzień Ojca: coraz więcej mężczyzn zajmuje się ogrodnictwem, na pewno docenią prezent w postaci bonu podarunkowego do sklepu z egzotycznymi roślinami. Kwiatowy prezent, który zostanie w domu na lata.

Urodziny. To wyjątkowa okazja do świętowania, na którą wypada przyjść z podarunkiem w ręku. Solenizant sam będzie mógł wybrać nowe rośliny dla siebie realizując bon podarunkowy.