Drodzy Klienci, informujemy, że w dniach od 28 do 31 maja wystąpią zmiany w dostawach Waszych zamówień. 29.05 oraz 31.05 realizujemy wysyłkę akcesoriów i podłoży. Od 3.06 realizujemy wysyłkę wszystkich produktów zgodnie z kolejnością złożonych zamówień.

Pędzel do usuwania kurzu z liści

Cena: 8,99 zł


Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Ta cena jest najniższa

4-A-01-04973-YJ

Nowy produkt


B B

Pytanie o Produkt

Pędzel do usuwania kurzu z liści

Pędzel do czyszczenia liści roślin doniczkowych. Funkcjonalne i estetyczne narzędzie z miękkim włosiem, zapewniające bezpieczne i skuteczne oczyszczanie.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Anuluj albo 

Zamówienia można złożyć telefonicznie lub mailowo: 600 584 660 lub sklep[małpa]albamar.pl
Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 250zł
Porady tajniki w uprawie roślin egzotycznych

Więcej informacji

Opinie

Podobne produkty

Więcej informacji

Pędzel do czyszczenia liści roślin doniczkowych  delikatne usuwanie kurzu i zabrudzeń

Zadbaj o optymalne zdrowie roślin domowych za pomocą profesjonalnego pędzla do czyszczenia liści. Regularne usuwanie kurzu i zanieczyszczeń z liści jest niezbędne, aby rośliny mogły prawidłowo przeprowadzać proces fotosyntezy i oddychać. Warstwa kurzu ogranicza dopływ światła i negatywnie wpływa na wzrost rośliny. Jest to szczególnie istotne w przypadku roślin mniej tolerancyjnych na niedobory światła. Miękkie, syntetyczne włosie pędzla do czyszczenia liści  jest delikatne, a zarazem wystarczająco wytrzymałe, aby efektywnie usunąć kurz bez ryzyka uszkodzenia wrażliwych powierzchni roślin. Pędzel może okazać się szczególnie pomocny przy oczyszczaniu roślin o drobnych liściach, które posiadają mniejszą powierzchnię asymilacji. Dodatkowo, pędzel może być przydatnym narzędziem w walce z wełnowcami. Pomoże dotrzeć ze środkiem owadobójczym do zakamarków, w których lubią się gromadzić wełnowce (w kątach liści, łodyg, itp.) i gdzie trudniej dostać się środkami chemicznymi o działaniu kontaktowym, stosując klasyczne opryski.   

Ergonomiczny design pędzla do czyszczenia liści pozwala na komfortowe trzymanie i manewrowanie w trudno dostępnych miejscach, zapewniając dokładne czyszczenie każdego listka. To narzędzie jest nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i stanowi doskonały dodatek do zestawu akcesoriów do pielęgnacji roślin. 

Zalety pędzla do usuwania zanieczyszczeń z liści:

  • delikatne włosie idealne do czyszczenia liści
  • ergonomiczny uchwyt dla łatwej obsługi
  • skuteczne usuwanie kurzu i zanieczyszczeń
  • możliwość użycia do wprowadzenia środków walki ze szkodnikami w trudno dostępne miejsca
  • regularne stosowanie wspiera procesy fotosyntezy

Recenzje

1 Recenzje dla "Pędzel do usuwania kurzu z liści"

Pędzel do usuwania kurzu z liści

Przemysław K 2024-04-24

Wygodny w użyciu, włosie rzeczywiście bardzo miękkie więc nie ryzykujemy zdrowia liści. Dla mniejszych roślinek może być za duży. W przyszłości chętnie zamówię mniejszą wersję jeśli takowa będzie.

  • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

Ta opinia została zweryfikowana przez Zespół Zielonego Parapetu!

Napisz opinię

Pędzel do usuwania kurzu z liści

Pędzel do usuwania kurzu z liści

Pędzel do czyszczenia liści roślin doniczkowych. Funkcjonalne i estetyczne narzędzie z miękkim włosiem, zapewniające bezpieczne i skuteczne oczyszczanie.

Podobne produkty