Tydzień DARMOWEJ DOSTAWY! Skorzystaj z darmowej dostawy DPD Pickup przy zamówieniu powyżej 129 zł! Sprawdź ofertę!

Echeveria 'Pink Line Cristata'

Cena: 17,99 zł


Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Ta cena jest najniższa

2-A-06-02824-NA-K2

Nowy produkt

Produkt jest obecnie wyprzedany.

Możesz zapisać się na automatyczne powiadomienie mailowe o dostępności produktu podając adres mailowy w poniższym polu (jeśli jesteś zalogowany, nie musisz podawać adresu). Podany przez Ciebie adres mailowy będzie użyty wyłącznie w celu powiadomienia o dostępności tego produktu.

Polityką Prywatności

Powiadom mnie

Pytanie o Produkt

Echeveria 'Pink Line Cristata'

Niewielki sukulent o kopulastej sylwetce. Zachwyca zielono-niebieskimi liśćmi z różowym obrzeżeniem, które układają się w widowiskowe, najeżone rozety.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Anuluj albo 

Zamówienia można złożyć telefonicznie lub mailowo: 600 584 660 lub sklep[małpa]albamar.pl
Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 250zł
Porady tajniki w uprawie roślin egzotycznych

Więcej informacji

Cechy

Opinie

Zdjęcia wysyłanych roślin

Podobne produkty

Więcej informacji

Eszeweria 'Pink Line' - forma grzebieniasta

Ta niewielka, lecz czarująca eszeweria jest jak wyjątkowa, słodka pralinka w kolekcji miniaturowych sukulentów. Tworzy zwarty, gęsty i kopulasty pokrój, składający się z maleńkich rozetek. Mięsiste, drobne liście są upakowane tak ciasno, że nie sposób zauważyć pędu ani poszczególnych, pojedynczych rozet. Układają się one nieregularnie, ale promieniście do podstawy, tworząc widowiskową, najeżoną kopułę. Charakterystyczną cechą eszewerii 'Pink Line Cristata' jest oryginalna, powykręcana linia na wierzchołku rozet, utworzona z ciasno przylegających, najmłodszych, drobnych liści. Ten osobliwy układ przypominać może pełzającą przez środek rośliny, najeżoną gąsienicę. W miarę wzrostu pokrój nieco się zmienia i zaskakuje dziwacznymi formami. Liście mają niebiesko-zielone wybarwienie z charakterystycznym, czerwono-różowym konturem, który okala ich brzegi i podkreśla kształt. Urodę eszewerii 'Pink Line Cristata' uwypukli oryginalna i niebanalna osłonka. W odpowiednio dobranym „ubranku” ten miniaturowy sukulent będzie niezwykłą i wdzięczną ozdobą, która mimo niewielkich rozmiarów przyciągnie wzrok niezaprzeczalnym urokiem.

Walory eszewerii 'Pink Line Cristata':

  • niewielki rozmiar
  • zwarty, gesty pokrój
  • drobne, mięsiste liście
  • atrakcyjne wybarwienie
  • różowe obwódki na brzegach liści
  • sukulent łatwy w uprawie, odporny na suszę
  • roślina bezpieczna dla zwierząt

Wymagania Echeverii colorata var. brandtii

Przesadzanie sukulentów

Oferowane sadzonki produkowane są w podłożu torfowym, które nie nadaje się docelowo do uprawy ze względu na wysoki współczynnik absorpcji wody. Nadmiar wody prowadzi często do gnicia korzeni i rozwoju chorób. Zalecamy przesadzenie sukulentów bezpośrednio po otrzymaniu do właściwego podłoża. Specjalne podłoże do sukulentów o odpowiednio dobranych proporcjach składników zwiększających przepuszczalność znajdziesz w naszej ofercie klikając tutaj. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy też instrukcję przesadzania sukulentów krok po kroku. Instrukcja dostępna jest tutajNajlepszy termin na przesadzanie sukulentów to wiosna i lato. Kupując sukulenty w okresie jesiennym i zimowym, bezpieczniej jest pozostawić je w dotychczasowym podłożu dbając o bardzo oszczędne podlewanie. W okresie jesienno-zimowym sukulenty rosnące w takim podłożu podlewa się niewielką ilością wody raz na 4-8 tygodni (zależnie od temperatury). Aby zminimalizować ryzyko przelania, najlepiej do podlewania używać ręcznego rozpylacza do wody. Wyraźnym wskaźnikiem do kolejnego podlania jest obkurczenie liści sukulentów. 

Zdjęcia wysyłanych roślin

Kliknij, aby powiększyć

Opis

Miejsce/stanowisko słoneczne
Docelowa wysokość 10-30 cm
Wymagania wodne niskie
Kolor liści wielobarwny
Trudność uprawy dla amatorów
Pokrój rozety
Kategoria odporności na chłód F -Szczegóły w zakładce WYSYŁKA

Recenzje

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Echeveria 'Pink Line Cristata'

Echeveria 'Pink Line Cristata'

Niewielki sukulent o kopulastej sylwetce. Zachwyca zielono-niebieskimi liśćmi z różowym obrzeżeniem, które układają się w widowiskowe, najeżone rozety.

Zdjęcia wysyłanych roślin

Zdjęcia wysyłanych roślin

Kliknij, aby powiększyć

Podobne produkty