Lampa LED GROW do doświetlania roślin domowych 5 paneli

Cena: 103,99 zł


Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Ta cena jest najniższa

4-A-00-02046-GN

Nowy produkt

Produkt jest obecnie wyprzedany.

Możesz zapisać się na automatyczne powiadomienie mailowe o dostępności produktu podając adres mailowy w poniższym polu (jeśli jesteś zalogowany, nie musisz podawać adresu). Podany przez Ciebie adres mailowy będzie użyty wyłącznie w celu powiadomienia o dostępności tego produktu.

Polityką Prywatności

Powiadom mnie

Pytanie o Produkt

Lampa LED GROW do doświetlania roślin domowych 5 paneli

Lampa LED do roślin złożona jest z 5 paneli. Światło, które pomaga rosnąć roślinom domowym. Warto doświetlać rośliny doniczkowe w sezonie zimowym. 

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Anuluj albo 

Zamówienia można złożyć telefonicznie lub mailowo: 600 584 660 lub sklep[małpa]albamar.pl
Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 250zł
Porady tajniki w uprawie roślin egzotycznych

Więcej informacji

Cechy

Opinie

Podobne produkty

Więcej informacji

Lampa doświetlająca rośliny - 5 świetlnych paneli LED

Światło słoneczne dla roślin domowych to absolutna podstawa. Rośliny doniczkowe odżywiają się w skomplikowanym procesie fotosyntezy, do którego potrzebny jest foton– najmniejsza cząstka światła. Nieodpowiednie dla roślin domowych warunki w rezultacie odbiją się na ich wyglądzie estetycznym. Wiosną i latem światła nie brakuje. Jesienią i zimą jednak zaczynają się problemy, zwłaszcza u roślin wymagających dużej ilości światła. Dobrą wiadomością jest fakt, że możemy poprawić roślinom doniczkowym warunki bytowe, montując specjalne lampy do doświetlania roślin domowych. 

Godna uwagi jest ilość i jakość światła, które dociera do pomieszczenia. Ze względu na ekspozycję okien i ich ewentualne częściowe bądź całkowite zasłonięcie, do naszych wnętrz docierać będzie różna ilość promieni słonecznych. Przez największą część dnia rośliny domowe będą najbardziej doświetlone oczywiście od strony południowej i wschodniej. W pomieszczeniu bez okna, na przykład w łazience, konieczne jest zatem zastosowanie lampy doświetlającej rośliny doniczkowe. Szczególnie jesienią i zimą należy zadbać o odpowiednie nasłonecznienie naszych domowych roślin. To trudny czas dla wszystkich gatunków, dlatego warto przez te kilka miesięcy zapewnić roślinom jak najlepsze warunki, doświetlając je nowoczesną lampą LED najwyższej jakości. Więcej informacji o prawidłowym doświetlaniu roślin znajdziesz TUTAJ.

Rośliny domowe można podzielić na trzy grupy w zależności od zapotrzebowania na ilość światła: 

  • Rośliny cienioznośne, które radzą sobie w słabo oświetlonych pomieszczeniach - paprocie, bluszcze - wymagają od 800 do 1000 lumenów
  • Rośliny wymagające umiarkowanego oświetlenia - figowce, szeflery, monstery, filodendrony, begonie, bromelie, anturium, diffenbachie, skrzydłokwiaty– wymagają od 3000 do 5000 lumenów.
  • Rośliny wymagające dużo światła – kaktusy, agawy, aloesy, większość innych sukulentów, większość palm, bugenwille, hibiskusy, cytrusy - wymagają od 5 000 nawet do 20 000 lumenów.

PRZYKŁAD: Chcąc doświetlić monsterę (z grupy roślin, wymagających umiarkowanego oświetlenia) wybierz 1 panel i umieść go w odległości 15 cm od rośliny. Wybierając 5 paneli należy umieścić je w odległości 45 cm od rośliny.

Natężenie paneli LED GROW

Walory lampy do doświetlania roślin:

  • odpowiednia dla domowych roślin doniczkowych, 
  • możliwość dostosowania siły światła do roślin poprzez regulację wysokości
  • różne możliwości montowania lampy np. połączenie w jeden panel o dużym strumieniu światła lub rozłożenie poszczególnych paneli w większej odległości
  • żywotność żarówek aż do 50 000 godzin

Parametry lampy

W skład zestawu wchodzą: 5 x lampa LED; 1 x wtyczka zasilania; 4 x złącze (dł. 30 cm); 5 x pakiet akcesoriów.

Opis

Kolor biały
Faktura mat
Materiał inny

Recenzje

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Lampa LED GROW do doświetlania roślin domowych 5 paneli

Lampa LED GROW do doświetlania roślin domowych 5 paneli

Lampa LED do roślin złożona jest z 5 paneli. Światło, które pomaga rosnąć roślinom domowym. Warto doświetlać rośliny doniczkowe w sezonie zimowym. 

Podobne produkty