Czas realizacji zamówienia to aktualnie 5-7 dni. Brak możliwości modyfikacji zamówień!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Higrometr + termometr - niezbędny w uprawie roślin

Cena: 11,99 zł

4-A-01-02517-SE

Nowy produkt

Produkt jest obecnie wyprzedany.

Możesz zapisać się na automatyczne powiadomienie mailowe o dostępności produktu podając adres mailowy w poniższym polu (jeśli jesteś zalogowany, nie musisz podawać adresu). Podany przez Ciebie adres mailowy będzie użyty wyłącznie w celu powiadomienia o dostępności tego produktu.

Polityką Prywatności

Powiadom mnie

Pytanie o Produkt

Higrometr + termometr - niezbędny w uprawie roślin

Kompaktowy przyrząd, dzięki któremu z łatwością zmierzysz zarówno wysokość temperatury [℃] jak i poziom wilgotności [%] w pomieszczeniu.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Anuluj albo 

Zamówienia można złożyć telefonicznie lub mailowo: 600 584 660 lub sklep[małpa]albamar.pl
Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 250zł
Rabat 5% na wszystko

Więcej informacji

Cechy

Opinie

Podobne produkty

Więcej informacji

Wielofunkcyjne urządzenie bezprzewodowe do pomiaru wilgotności powietrza oraz temperatury wokół roślin

Kompaktowy przyrząd, dzięki któremu z łatwością zmierzysz zarówno wysokość temperatury [℃] jak i poziom wilgotności [%] w pomieszczeniu.

W okresie jesienno-zimowym, gdy trwa sezon grzewczy, powietrze w naszych domach jest bardzo suche. Za sprawą bezprzewodowego higrometru z cyfrowym ekranem szybko i precyzyjnie odczytasz zawartość pary wodnej w powietrzu i będziesz wiedział jak zapewnić odpowiedni stopień jego nawilżenia. Wskaźnik temperatury pomoże zachować kontrolę nad ciepłem w pomieszczeniu zgodnie z wymaganiami naszych zielonych lokatorów. Warto zwrócić uwagę na funkcjonalność, wygodę użytkowania oraz wydajność urządzenia. Wilgotnościomierz uruchamia się automatycznie zaraz po umieszczeniu dwóch baterii zasilających typu guzikowego  o średnicy Ø ok. 1 cm. Niewielkie rozmiary higrometru pozwolą na dyskretne monitorowanie stanu wilgoci oraz temperatury w każdym miejscu w mieszkaniu. Najlepszym sposobem na podniesienie wilgotności wokół roślin domowych jest użycie nawilżaczy powietrza. Więcej o tym jak zwiększyć wilgotność powietrza roślinom przeczytasz TUTAJ.

Jakie rośliny domowe wymagają monitorowania stopnia wilgotności powietrza

Do roślin wymagających wysokiej wilgotności powietrza należą głównie rośliny z wilgotnych lasów tropikalnych. Szczególnie wrażliwe na suche powietrze są tropikalne paprocie,np. orliczka srebrzysta, większość palm, np. złotowiec, kalatee, np. okrągłolistna stromanthemarantaalokazjeaglonemyfikusyoplątwyfilodendronysyngoniumfittoniebegonie, cibory, krotonymini bananowiecstrelicje, kawa arabska, bambusy, a nawet uznawane za rośliny niewymagające- zielistki. Wysokiej wilgotności powietrza wymagają również mięsożerne rośliny mokradeł, np. muchołówka, dzbanecznik, tłustosz czy rosiczka. Wybierając rośliny do uprawy w domu, warto zapoznać się z ich wymaganiami, aby uniknąć niepotrzebnych rozczarowań i w miarę możliwości zapewnić im odpowiednie warunki wzrostu, w tym wilgotność. 

Walory:

  • pomiar zarówno wilgotności powietrza jak i temperatury
  • kompaktowy rozmiar
  • łatwość obsługi
  • bezprzewodowe zasilanie
  • precyzyjny pomiar
  • minimalistyczna forma

Parametry:

  • wymiary: 4,8x2,8x1,5 cm
  • waga: 14 g
  • zasilanie: 2x bateria guzikowa G12

UWAGA: Higrometr sprzedawany jest bez baterii.

Opis

Wysokośćdo 10 cm
Kolorbiały
Fakturapół-mat
Materiałplastik

Recenzje

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Higrometr + termometr - niezbędny w uprawie roślin

Higrometr + termometr - niezbędny w uprawie roślin

Kompaktowy przyrząd, dzięki któremu z łatwością zmierzysz zarówno wysokość temperatury [℃] jak i poziom wilgotności [%] w pomieszczeniu.

Podobne produkty

 snowflake-512.png 

Wysyłka roślin w okresie jesienno-zimowym 

Jak zabezpieczamy rośliny przed zimnem?

Rośliny otulamy piankowym wypełnieniem izolującym przed wnikaniem chłodu. W przypadku spadków temperatur poniżej 0 st. C do paczki z wrażliwymi roślinami dodajemy specjalną saszetkę z substancją chemiczną wytwarzającą ciepło w pudełku i podnoszącą temperaturę wewnątrz paczki (tzw heatpack). Koszt heatpacka jest wliczony w średnią cenę przesyłek w okresie zimowym. Dodatkowo paczka z roślinami izolowana jest wewnątrz wypełnieniem z włóknistej pianki, która izoluje zawartość od chłodu wnikającego z zewnątrz. 

W jaki sposób dobieramy sposób zabezpieczenia roślin o różnej wrażliwości roślin na chłód? O tym przeczytasz tutaj

seramis.jpg

Inni kupili również:

Poniższe produkty kupiono razem z tym produktem