Osłonka GŁOWA Ø 9 cm TERAKOTA Rustic- SZARA 0010109152

Cena: 14,99 zł


Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Ta cena jest najniższa

3-C-07-Rg-02188-BC

Nowy produkt


B B

Pytanie o Produkt

Osłonka GŁOWA Ø 9 cm TERAKOTA Rustic- SZARA 0010109152

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Anuluj albo 

Zamówienia można złożyć telefonicznie lub mailowo: 600 584 660 lub sklep[małpa]albamar.pl
Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 250zł
Porady tajniki w uprawie roślin egzotycznych

Więcej informacji

Cechy

Opinie

Podobne produkty

Więcej informacji

Doniczka GŁOWA Ø 9 cm z gliny. Terakota Rustic

Cylindryczna doniczka głowa wchodzi w skład nowej kolekcji Terakota Rustic. Niewątpliwą zaletą doniczki z gliny jest unikatowa faktura i kolorystyka nieregularnych przebarwień. Donica głowa, o uproszczonych rysach twarzy, pasować będzie zarówno z domowymi roślinami wiszącymi  np. z Ceropegią woodii jak i drobnolistną Soleiroria soleirolii, czyli solejrolią rozesłaną oraz srebrzystą peperomią 'Napoli Night'.

Do donicy–twarzy doskonale pasują osłonki w dwóch kształtach, wykonane również z terakoty: klasycznej Ø 13 cm oraz w kształcie kuli.

W komplecie niewątpliwie stanowić mogą niezwykle ciekawą kompozycję, która nada rustykalnego klimatu i zapewni bliskość naturalnych materiałów. Skomponowanie znakomitego zestawu glinianych doniczek na komodzie lub parapecie będzie niezwykle łatwe, a koszt zestawu nie nadwyręży domowego budżetu.

Parametry:

  • materiał: glina
  • średnica (wewn./zewn.): 7 cm/8,5 cm
  • wysokość (wewn./zewn.): 14 cm/15,2 cm
  • średnica podstawy: 9 cm

Powrót mody na terakotę. Doniczki gliniane najczęstszym wyborem pasjonatów roślin

Godnymi uwagi są doniczki i osłonki wykonane z naturalnego materiału, o wyczuwalnej strukturze i nieco surowym charakterze. Nie sposób ukryć, że terakota jest idealnym materiałem dla roślin doniczkowych! Doskonale wentyluje, pozwala na swobodną cyrkulację powietrza i wilgoci. Dodatkowo urzeka naturalną kolorystyką soczystych ugrów i miedzi, które pięknie kontrastują z zielenią domowej roślinności.  Gliniane doniczki dedykowane są w szczególności sukulentom, we wnętrzach, do których przenieść chcemy piękno natury. Na koniec warto wspomnieć, że donica z terakoty służyć nam może również po jej… stłuczeniu! Otóż rozdrobnione kawałki terakoty idealnie sprawdzą się jako drenaż na dnie innej donicy. Terakota pięknie wpisuje się zatem w nurt proekologiczny!

Kolekcja Terakota Rustic w Zielonym Parapecie

Absolutną nowością jest kolekcja Terakota Rustic. W jej skład wchodzi sześć produktów z terakoty o różnym kształcie: osłonka-kula z łamanym brzegiemosłonka w kształcie klasycznym w trzech rozmiarach i cylindryczna doniczka głowa w dwóch wariantach kolorystycznych. Glina istotnie od zarania dziejów towarzyszy człowiekowi, a jej ogromną zaletą jest unikatowa faktura i kolorystyka nieregularnych przebarwień.

Terakotowe doniczki  z pewnością pięknie prezentować się będą z żywo zielonym kolorem roślin domowych, takich jak zielistka 'Bonnie', czy zielistka 'Green Orange' lub pilea 'Moon Valley'. Nieregularny pokrój roślin egzotycznych będzie dodatkowo eksponowany w glinianych osłonkach o poszarpanych krawędziach. Warto więc zasadzić w osłonce–kuli starca azjatyckiego 'Himalaya' Senecio archeri, czy pileę peperomioides, zwaną popularnie Pieniążkiem. Kula atrakcyjnie będzie się komponowała z domowymi roślinami kaudycznymi, np. z unikatową Stephanią erectą. Doniczka głowa, o uproszczonych rysach twarzy, pasować będzie zarówno z roślinami płożącymi  np. z ceropegią woodii jak i drobnolistną czy Soleiroria soleirolii, czyli solejrolią rozesłaną, czy srebrzystą peperomią 'Napoli Night'.

Opis

Średnica do 8,5 cm
Wysokość 15-30 cm
Kolor wielobarwny
Faktura mat
Materiał glina

Recenzje

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Osłonka GŁOWA Ø 9 cm TERAKOTA Rustic- SZARA 0010109152

Osłonka GŁOWA Ø 9 cm TERAKOTA Rustic- SZARA 0010109152

Podobne produkty