Drodzy Klienci, informujemy, że w dniach od 28 do 31 maja wystąpią zmiany w dostawach Waszych zamówień. 29.05 oraz 31.05 realizujemy wysyłkę akcesoriów i podłoży. Od 3.06 realizujemy wysyłkę wszystkich produktów zgodnie z kolejnością złożonych zamówień.

Epipremnum 'Pearls and Jade'

Cena: 18,99 zł


Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Ta cena jest najniższa

Nowy produkt

Produkt jest obecnie wyprzedany.

Możesz zapisać się na automatyczne powiadomienie mailowe o dostępności produktu podając adres mailowy w poniższym polu (jeśli jesteś zalogowany, nie musisz podawać adresu). Podany przez Ciebie adres mailowy będzie użyty wyłącznie w celu powiadomienia o dostępności tego produktu.

Polityką Prywatności

Powiadom mnie


Pytanie o Produkt

Epipremnum 'Pearls and Jade'

Efektowna, pstrokata odmiana epipremnum o atrakcyjnie wybarwionych liściach. Zachwyca zielono - białą kolorystyką i zwartym, gęstym i kaskadowym pokrojem.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Anuluj albo 

Zamówienia można złożyć telefonicznie lub mailowo: 600 584 660 lub sklep[małpa]albamar.pl
Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 250zł
Porady tajniki w uprawie roślin egzotycznych

Więcej informacji

Cechy

Opinie

Zdjęcia wysyłanych roślin

Podobne produkty

Więcej informacji

Epipremnum 'Pearls and Jades'

Epipremnum aureum jest gatunkiem pnącza, które pochodzi z Indonezji, głównie z Wysp Salomona, gdzie porasta wilgotne lasy równikowe. 'Pearls and Jade' to pięknie wybarwiona odmiana, którą na pierwszym rzut oka można pomylić z epipremnum 'N’joy'  Ma bardzo atrakcyjne, nieregularnie wybarwione ulistnienie, a liście wykazują wiele różnorodnych smug i plam o zielonym, białym i szarym zabarwieniu. Obie odmiany różnią się jednak nieco innym kształtem liści i układem wybarwień. Nazwa odmianowa 'Pearls and Jades' nawiązuje do luksusowego duetu - klejnotu i kamienia szlachetnego, czyli białych pereł i intensywnie zielonego jadeitu. Małe, pstrokate liście o sercowatym kształcie są nierównomiernie wybarwione kremowo-białymi, szarawym i zielonymi plamami, a ich powierzchnia jest nieregularnie pofalowana. Epipremnum 'Pearls and Jade' tworzy kaskadowy pokrój, ale roślina może być również prowadzona przy pionowych palikach. W porównaniu do innych odmian ma niewielki wzrost, jest dużo mniejsza i bardziej zwarta, a pędy osiągają długość 20 - 25 cm i nie mają tendencji do rozgałęziania się. Są jednak na tyle gęsto ulistnione, że cały pokrój rośliny jest bardzo zwarty. Liście są niewielkie i osiągają ok. 5 cm długości. Epiremnum jest świetną rośliną doniczkową dla początkujących ogrodników, gdyż ma niewielkie wymagania i bardzo dobrze radzi sobie w domowych warunkach.

Walory Epipremnum 'Pearls and Jades' :

  • atrakcyjna, biało - zielona kolorystyka
  • pokrój pnący lub kaskadowy
  • niewielki wzrost
  • małe liście o pofalowanej powierzchni
  • zwarty i gesty pokrój
  • roślina łatwa w uprawie
  • zdolność do oczyszczania powietrza

Wymagania Epipremnum:

Epipremnum złociste uwielbia miejsca jasne, jednak nie bezpośrednio nasłonecznione. Podłoże powinno być żyzne, próchniczne, przepuszczalne, delikatnie wilgotne o odczynie lekko kwaśnym. Odpowiednim podłożem jest podłoże uniwersalne Zielonego Parapetu lub podłoże specjalistyczne SERAMIS®. Ze względu na pstrokate liście roślinę zasilamy co drugie podlewanie nawozem do roślin o ozdobnych liściach, stosując połowę dawki. Epipremnum złociste można przycinać, regulując w ten sposób jego wielkość oraz kształt.

Zdjęcia wysyłanych roślin

Kliknij, aby powiększyć

Opis

Miejsce/stanowisko jasne lub ocienione
Docelowa wysokość 10-30 cm
Wymagania wodne średnie
Kolor liści wielobarwny
Trudność uprawy dla amatorów
Pokrój pnący lub wiszący
Kategoria odporności na chłód H -Szczegóły w zakładce WYSYŁKA

Recenzje

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Epipremnum 'Pearls and Jade'

Epipremnum 'Pearls and Jade'

Efektowna, pstrokata odmiana epipremnum o atrakcyjnie wybarwionych liściach. Zachwyca zielono - białą kolorystyką i zwartym, gęstym i kaskadowym pokrojem.

Zdjęcia wysyłanych roślin

Zdjęcia wysyłanych roślin

Kliknij, aby powiększyć

Podobne produkty