Bezpieczna wysyłka roślin w okresie zimowym? TAK ale tylko z ogrzewaczem! Sprawdź

Higrometr + termometr OKRĄGŁY- baterie w zestawie

Cena: 15,99 zł


Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Ta cena jest najniższa

4-A-01-02820-SE

Nowy produkt

Produkt jest obecnie wyprzedany.

Możesz zapisać się na automatyczne powiadomienie mailowe o dostępności produktu podając adres mailowy w poniższym polu (jeśli jesteś zalogowany, nie musisz podawać adresu). Podany przez Ciebie adres mailowy będzie użyty wyłącznie w celu powiadomienia o dostępności tego produktu.

Polityką Prywatności

Powiadom mnie

Pytanie o Produkt

Higrometr + termometr OKRĄGŁY- baterie w zestawie

Kompaktowy przyrząd, dzięki któremu z łatwością zmierzysz zarówno wysokość temperatury [℃] jak i poziom wilgotności [%] w pomieszczeniu.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Anuluj albo 

Zamówienia można złożyć telefonicznie lub mailowo: 600 584 660 lub sklep[małpa]albamar.pl
Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 250zł
Porady tajniki w uprawie roślin egzotycznych

Więcej informacji

Cechy

Opinie

Podobne produkty

Więcej informacji

Wielofunkcyjne urządzenie bezprzewodowe do pomiaru wilgotności powietrza oraz temperatury wokół roślin

Kompaktowy przyrząd, dzięki któremu z łatwością zmierzysz zarówno wysokość temperatury [℃] jak i poziom wilgotności [%] w pomieszczeniu.

W okresie jesienno-zimowym, gdy trwa sezon grzewczy, powietrze w naszych domach jest bardzo suche. Za sprawą bezprzewodowego higrometru z cyfrowym ekranem szybko i precyzyjnie odczytasz zawartość pary wodnej w powietrzu i będziesz wiedział jak zapewnić odpowiedni stopień jego nawilżenia. Wskaźnik temperatury pomoże zachować kontrolę nad ciepłem w pomieszczeniu zgodnie z wymaganiami naszych zielonych lokatorów. Warto zwrócić uwagę na funkcjonalność, wygodę użytkowania oraz wydajność urządzenia. Wilgotnościomierz uruchamia się automatycznie zaraz po umieszczeniu jednej baterii zasilającej typu guzikowego o średnicy Ø ok. 1 cm (wchodzi w skład zestawu). Niewielkie rozmiary higrometru pozwolą na dyskretne monitorowanie stanu wilgoci oraz temperatury w każdym miejscu w mieszkaniu. Najlepszym sposobem na podniesienie wilgotności wokół roślin domowych jest użycie nawilżaczy powietrza. Więcej o tym jak zwiększyć wilgotność powietrza roślinom przeczytasz TUTAJ.

Jakie rośliny domowe wymagają monitorowania stopnia wilgotności powietrza

Do roślin wymagających wysokiej wilgotności powietrza należą głównie rośliny z wilgotnych lasów tropikalnych. Szczególnie wrażliwe na suche powietrze są tropikalne paprocie,np. orliczka srebrzysta, większość palm, np. złotowiec, kalatee, np. okrągłolistna stromanthemarantaalokazjeaglonemyfikusyoplątwyfilodendronysyngoniumfittoniebegonie, cibory, krotonymini bananowiecstrelicje, kawa arabska, bambusy, a nawet uznawane za rośliny niewymagające- zielistki. Wysokiej wilgotności powietrza wymagają również mięsożerne rośliny mokradeł, np. muchołówka, dzbanecznik, tłustosz czy rosiczka. Wybierając rośliny do uprawy w domu, warto zapoznać się z ich wymaganiami, aby uniknąć niepotrzebnych rozczarowań i w miarę możliwości zapewnić im odpowiednie warunki wzrostu, w tym wilgotność. 

Walory:

 • pomiar zarówno wilgotności powietrza jak i temperatury
 • kompaktowy rozmiar
 • łatwość obsługi
 • bezprzewodowe zasilanie
 • precyzyjny pomiar
 • minimalistyczna forma

Parametry:

 • wymiary: Ø 4,5cm; h:1,5 cm
 • waga: 17 g
 • zasilanie: 1x bateria guzikowa G12, która jest dołączona do produktu

Opis

Wysokość do 10 cm
Kolor biały
Faktura pół-mat
Materiał plastik

Recenzje

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Higrometr + termometr OKRĄGŁY- baterie w zestawie

Higrometr + termometr OKRĄGŁY- baterie w zestawie

Kompaktowy przyrząd, dzięki któremu z łatwością zmierzysz zarówno wysokość temperatury [℃] jak i poziom wilgotności [%] w pomieszczeniu.

Podobne produkty

Jak zabezpieczamy rośliny przed chłodem w sezonie zimowym?

Paczka z roślinami wypełniana jest papierowymi materiałami o różnej gradacji, które izolują delikatną zwartość przesyłki od chłodu przenikającego z otoczenia. Przy temperaturach poniżej 0°do przesyłek z roślinami dodajemy tzw. heatpack (ogrzewacz) wytwarzający ciepło. Podnosi on temperaturę wewnątrz paczki i chroni roślinę przez przemarznięciem. Ilość ogrzewaczy dostosowana jest odpowiednio do kubatury przesyłki.

 • Przy dodatnich temperaturach zaizolujemy roślinę przed chłodem ekologicznym materiałem.
 • W zakresie temperatur 0 do -10°C zastosujemy izolację przed chłodem oraz dodamy ogrzewacz wytwarzający ciepło wewnątrz paczki.
 • Podczas mroźnych dni oraz przy temperaturze poniżej -10°C wstrzymujemy wysyłkę i czekamy na poprawę warunków atmosferycznych. Czas realizacji zostaje wówczas wydłużony.